Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Karnawałowe złoto, holograficzny brokat i czerń - Pearl Tan od Glam Lac

O marce Glam Lac na pewno już słyszałyście. Jakiś czas temu na blogu prezentowałam Wam "hybrydę w proszku" tej marki, dzisiaj pora na klasyczną, płynną formę ;) Kolorem dominującym w zdobieniu jest złoto - zarówno te holograficzne, jak i opalizujące. Na paznokciach palca serdecznego i wskazującego znajduje się piękny, choć na pierwszy rzut oka dziwaczny Pearl Tan. Barwa tego lakieru jest tak niezwykła, że należy spojrzeć na niego z dystansem - dopiero wtedy widać to, co najpiękniejsze. Lakier naszpikowany jest opalizującymi od złota po róż drobinami, z kolei bazę określiłaby jako beż. Paznokcie pokryłam dwiema warstwami, choć nakładać ten lakier mogłabym w nieskończoność - pędzelek jest tak prze-genialny, że aplikacja należy do baaardzo przyjemnych :) 


Czerń i złoto to połączenie klasyczne, dlatego też zdecydowałam się na taki zabieg i w tym zdobieniu. Dodałam nieco bieli i holograficznych drobin (klik) - karnawał w pełni, więc przepych i błysk są jak najbardziej pożądane ;) 


Czerń użyta do zdobienia to odcień 9007 od Sexy Mix, a biel to paint żel od Saviland


Proces powstawania zdobienia uwieczniłam na krótkim filmiku - klik. Będzie mi bardzo miło, jeśli go obejrzycie i ocenicie. 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty