Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Porcelanowe zdobienie w odcieniach fioletu z lakierami GELAQ w roli głównej

Bardzo cieszy mnie fakt, iż Pantone ogłosiło kolorem roku fiolet - będę Was nim bezkarnie katować aż do grudnia :) W dzisiaj prezentowanym zdobieniu postawiłam na pastele, które zestawiłam ze srebrem w zdobieniu 'porcelanowym' :) Bazą zdobienia jest piękny, pastelowy fiolet z różową domieszką firmy Sun Fower Professional z linii GELAQ. Odcień 130 kryje po dwóch warstwach, nie sprawia problemów podczas aplikacji oraz utwardzania. Jego pigmentacja jest na tyle dobra, że postanowiłam namalować nim zawijasy imitujące wzorki z porcelanowych filiżanek. 


Namalowane pastelowym odcieniem zawijasy podkreśliłam ciemnym fioletem GELAQ 142. W połączeniu z bielą 238 i srebrnym paint żelem całość jednocześnie współgra i kontrastuje ze sobą. Zdobienie zabezpieczyłam Top Coatem No Wipe Extra. Na marginesie dodam, że srebrny paint żel jest prze-genialny. Ma świetną pigmentację i daje baaardzo metaliczny efekt - must have w zbiorach każdej hybrydomaniaczki ;) 


Proces powstawania zdobienia oraz test krycia bieli i fioletu uwieczniłam na filmiku - klik. Będzie mi bardzo miło, jeśli ocenicie tutorial i zasubskrybujecie kanał. 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty