Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Folia transferowa w wersji błyszczącej i matowej - Allepaznokcie

Obserwuję wiele grup "pazurkowych" na Facebooku. Ostatnio pojawiło się wiele pytań o to, jak wykonać konkretne zdobienie. Mowa o tym z folią transferową i matem w roli głównej :) Na zdjęciu widocznym powyżej znajduje się wersja matowa. Na filmiku, do którego link znajdziecie na końcu wpisu, uwieczniłam proces powstawania błyszczącej wersji. 


Bazą zdobienia jest czerń z Colours by Molly (73 Noir). Folię transferową (124 allepaznokcie) nakładałam na klej do tego przeznaczony.


Muszę przyznać, że folia od allepaznokcie bardzo ładnie współpracuje z klejem i pięknie przenosi na paznokieć. Jako uzupełnienie zdobienia, na paznokciu palca wskazującego i kciuka wylądował intensywny róż z linii Premium (Colours by Molly 5).


Zdobienie bije rekordy popularności w wersji matowej, dlatego postanowiłam nałożyć na stworzone zdobienie top matujący. Muszę przyznać, że w tej wersji jestem szczerze zakochana - zarówno róż i folia prezentują się świetnie w takim wydaniu <3 

Proces powstawania zdobienia uwieczniłam na krótkim filmiku - klik. Będzie mi miło, jeśli go obejrzycie i ocenicie. Jesli to, co widzisz podoba Ci się, zasubskrybuj mój kanał :) 

Pozdrawiam,
Kasia


Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty