Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Oszroniony róż, czyli propozycja ślubnego zdobienia z Colours by Molly

Sezon ślubny już niedługo, dlatego postanowiłam zmalować coś, co będzie odpowiednie na taką okazję :) Wiem, za oknami pełno śniegu - zaczynam serię wcześniej, by pokazać Wam jak najwięcej możliwości :)


Bazą manicure jest pastelowy róż, który już nie raz pojawił się na stronie i moich paznokciach. Odcień 38 z serii Colours by Molly jest przepiękny i chyba muszę go gdzieś schować - inne kolory są przeze mnie niedoceniane ;)


Zdobienie to mieszanka wzorów, kolorów i efektów. Srebrny pyłek (drobny brokat) widoczny na paznokciu palca wskazującego to Magic Silver Dust od Allepaznokcie. Na kolejnych paznokciach pojawiają się białe i srebrne elementy, którym towarzyszą cyrkonie - opal AB oraz pure. Przykleiłam je na top no wipe Quick Finish 3


Aparat wychwycił pojedyncze drobiny, na żywo efekt jest bardziej 'rozmyty'  przypomina syrenkę - tak też zaaplikowałam pyłek. 


Proces powstawania zdobienia uwieczniłam na krótkim filmiku >klik<. Będzie mi miło, jeśli go obejrzycie i ocenicie lub zasubskrybujecie mój kanał :) 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Jest pięknie ♡ lubię od czasu do czasu cos tak delikatnego!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładnie wygląda taki manicure - przyznam się szczerze, że zachomikowałam sobie linka do folderu ze ślubnymi inspiracjami - czas najwyższy zbierać materiały :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Paznokcie wyglądają pięknie!!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty