Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Przydymione, matowe marmurki w niebieskiej odsłonie - Colours by Molly

Dzisiejsze zdobienie to kolejne podejście do przydymionych marmurków. Tym razem przyozdobiłam cały paznokieć, a na samym końcu, na mokro, dodałam odrobinę metalicznych refleksów. 
Kolorem bazowym w zdobieniu jest błękit. Odcień 63 z linii Colours by Molly potrzebuje 2 cienkich warstw do pełnego krycia, nie sprawia problemów podczas utwardzania oraz aplikacji. 
Paznokieć palca serdecznego pomalowałam bielą z kolekcji Premium (01), o której na blogu pisałam już nie raz ;) Przeprosiłam się ostatnio z błyskotkami, dlatego na białym tle wylądowały 3 cyrkonie (opal AB oraz niebieskie a'la Svarowski), które umocowałam na top matujący Matte Me!


Na paznokciu palca środowego znajduje się wspomniany wcześniej przydymiony marmurek, który powstał dzięki połączeniu top no wipe Quick Finish 3 oraz:
Srebrne wstawki to odrobina paint żelu ;) Zdobienie zabezpieczyłam topem matującym - ostatnio polubiłam się z takim wykończeniem <3 

Proces powstawania zdobienia uwieczniłam na filmiku >klik<. Będzie mi miło, jeśli go obejrzycie i ocenicie. Zachęcam również do subskrybcji >klik<, będziecie na bieżąco z nowościami na moim kanale :).

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty