Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Błyszcząca geometria - zdobienie wykonane tradycyjnymi lakierami Golden Rose

Dzisiejsze zdobienie to kolejna odsłona geometrycznych wzorów - całość została wykonana tylko i wyłącznie lakierami tradycyjnymi Golden Rose


Kolorem podstawowym w zdobieniu jest piękny, pastelowy róż Ice Chic 79. Do pełnego krycia, na tak długich paznokciach jak moje, potrzebne będą trzy cienkie warstwy. Lakier wysycha w przyzwoitym tempie i ładnie się poziomuje. Na paznokciu palca wskazującego nałożyłam dodatkowo lakier holograficzny w odcieniu różu (Holographic 3), który rozświetlił zdobienie. Tęczowe refleksy pojawiają się również na dwóch ozdobionych paznokciach. 


Paznokcie palca środkowego i serdecznego postanowiłam przyozdobić. Mój wybór padł na coś co bardzo lubię, czyli geometrię. Powstałą "kratkę" wypełniłam 4 kolorami:
- białym (Rich Color 76)
- metalicznym rudym (Metals 108
- metalicznym złotym (Metals 102)
- holograficznym różem (Holographic 3).
Szkic zdobienia, jak i ostateczne kontury namalowałam czernią Rich Color 35 (świetna do wzorków!). Tradycyjnie o odpowiednie nabłyszczenie zdobienia zadbał żelowy utwardzacz Prodigy The Gel, a naturalną płytkę paznokcia zabezpieczyła Smoothing Base.


Do zdobienia powstał krótki filmik "krok po kroku", na który serdecznie Was zapraszam >klik<. Będzie mi miło, jeśli zdecydujecie się zasubskrybować mój kanał >klik<.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Lubię geometryczne wzory :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładne zdobienie. Picasso nie powstydzilby się takiej geometrii. Ladnie dobrane kolory, zresztą jak zwykle u ciebie.☺

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty