Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Wakacyjna abstrakcja podkreślająca opaleniznę, czyli turkusowe (i nie tylko) linie zmalowane hybrydami od Provocater

Po ponad tygodniu paznokciowego leniuchowania pora na coś nowego. Z racji, że wakacje dla większości z Was rozpoczęły się na dobre, postanowiłam wykonać zdobienie w odcieniach turkusu, który świetnie podkreśla opaleniznę :) 
Kolor dominującyw zdobieniu to odcień 67 - turquoise od Provocater Do pełnego krycia (na tak długiej płytce jak moja) potrzebuje 2 grubszych lub 3 cieńszych warstw. Posiada gęstą konsystencję, nie sprawia problemów podczas aplikacji oraz utwardzania. 


Na dwóch paznokciach umieściłam abstrakcyjny wzór, który rozchodzi się centralnie w różne strony. Postanowiłam dodać kilka akcentów w innym kolorze, dlatego na bazowej bieli (Provocater, 01 white) namalowałam oprócz turkusowych (Provocater, 67 Turquoise) również niebieskie (Provocater, 58 blue spike) oraz szare (Provocater, 59 Marble Stone) paski. 


Wzór zdefiniowałam dodając srebrne wstawki, które ładnie zespoliły całość. Zdobienie zabezpieczyłam Top Shine No Wipe (Provocater)


Tradycyjnie, zapraszam na filmik ze zdobieniem krok po kroku >klik<. Będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujesz się zostać ze mną na dłużej i zasubskrybujesz mój kanał >klik<.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty