Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Sally Hansen, Hard as Nails, Utwardzacz do paznokci, wersja Clear

Pozostając w temacie paznokciowym, chciałabym napisać kilka słów o produkcie, który stosuję od ponad 3 miesięcy. Mowa o utwardzaczu paznokci firmy Sally Hansen.


"Zapewnia paznokciom twardą, gładką i zabezpieczającą przed odpryskami powierzchnię, która wzmacnia i pielęgnuje. Krawędzie paznokci zostają osłonięte warstwą, która chroni przed odpryskiwaniem, rozdwajaniem i łamaniem. Ponadto Hard as Nails daje długotrwałe zabezpieczenie, którego Twoje paznokcie potrzebują do szybkiego wzrostu. Hard as Nails może być stosowane samodzielnie bądź jako baza pod Twój ulubiony lakier."
Cena: ok. 15 zł za 13.3 ml


Pracując z chemikaliami moje paznokcie są nieustannie narażone na uszkodzenia wynikające z osłabienia struktury paznokcia. Codzienne domowe czynności prowadziły do złamania, ukruszenia bądź rozdwojenia płytki. Dlatego zdecydowałam się  rozpocząć intensywną kurację. Spośród pokaźnej gromadki paznokciowych dopieszczaczy wybrałam widoczny na powyższym zdjęciu preparat. Utwardzacz stosowany pod lakier kolorowy przez okres 3 miesięcy pozwolił mi na zapuszczenie paznokci na długość widoczną na zdjęciu. Stan paznokcia również można ocenić patrząc na poniższe zdjęcie.Utwardzacz mogę szczerze polecić - płytka jest zdecydowanie twardsza i bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne, a przede wszystkim utrzymanie pożądanej długości nie sprawia już problemów.

Znacie ten produkt? Jak sprawował się u Was?

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

 1. Nie znam. Z odżywek miałam chyba tylko z Eveline, ale już od dawna nie stosuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie odżywka to podstawa, nie wyobrażam sobie bez niej funkcjonowania :)

   Usuń
 2. Bardzo dobre efekty :) Piękne masz paznokcie. Ja z natury mam bardzo mocne, co też jest dość kłopotliwe - nożyczki do paznokci potrafią mi się złamać podczas obcinania :D Paznokieć natomiast nie złamał mi się jeszcze nigdy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. To coś dla mnie! Mam bardzo miękkie paznokcie i do tej pory nie znalazłam jeszcze dobrej odżywki :<
  Piękne paznokcie! Zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. moim paznokciom przydałoby się porządne wzmocnienie, bo są cienkie jak papier;/

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie używam takich specyfików, moje paznokcie się dobrze trzymają ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam dużo produktów SH, ale tego utwardzacza jeszcze nie ; muszę wypróbować ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty