Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Sophin 317, czyli zmrożone kwiaty podczas pobytu na podlasiu

Choć maj już "tuż tuż" pogoda nie rozpieszcza, dlatego na moich paznokciach goszczą zmrożone kwiaty. Idealną bazą pod tego typu zdobienia jest lakier Sophin z linii Satin w odcieniu 317.

Weekend majowy spędzam na Podlasiu. Temperatura na zewnątrz nie należy do najwyższych, zatem oszronione zdobienie pasuje mi tu idealnie :) Zmrożoną bazą na paznokciu palca serdecznego, środowego i kciuka jest przepiękny Sophin 317, który kryje całkowicie po jednej, grubszej warstwie. Wysycha bardzo szybko na tzw. satynę, czyli matowy błysk, choć w tym wypadku lepszym określeniem będzie zmrożony, metaliczny róż. 


Kolor świetnie wygląda w pełnym słońcu, skrzy się jak płatki śniegu - podejrzewam, że przy opalonej skórze wygląda równie pięknie :) Oczywiście w swoim czasie przedstawię Wam zdobienie na bardziej śniadych łapkach - nie liczcie jednak, że nastąpi to szybko, wszak jestem laboratoryjnym "szczurkiem" :D


317 znajdziecie w sklepie polskiego dystrybutora (klik) za 20 zł/12 ml. Śledząc fanpage marki (klik) będziecie na bieżąco z obecnymi promocjami (aktualnie na serię Gellac - polecam!) :)


Paznokcie palca serdecznego i małego pokryłam dwiema  warstwami czerni Eveline (MiniMax 192). Na tak przygotowaną bazę nałożyłam stemple. Mój wybór padł na najnowszą (w mojej kolekcji), kwiatową płytkę Harunota L034. Na różu postanowiłam odbić wzór czernią, a na czerni różem. 


Czerń widoczna na powyższym zdjęciu to od niedawna moja stemplowa miłość. Odbija absolutnie każdy wzór! Najdrobniejszy, głęboko i płytko wyżłobiony, jednym słowem - czerń BPS :)Na czerni stemplowałam różowym lakierem Kads, który jest równie dobry, co lakier BPS. Zresztą spójrzcie na poniższe zdjęcie.


Jeśli zastanawia Was, jakim utwardzaczem zabezpieczyłam wzór odpowiedź jest prosta - Mollon Pro. Nie dość, że wysycha w ekspresowym tempie, to pięknie lśni. Stempli raczej nie rozmazuje, jednak należy nakładać go ostrożnie i umiejętnie. 


Co sądzicie o zdobieniu? Jakie macie plany na weekend majowy?

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty