Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Sophin, Gellac 657 (Dahlia) w koronkowym zdobieniu + test trwałości

Lakiery o przedłużonej trwałości to świetna alternatywa dla osób, które nie chcą lub nie mogą zdecydować się na manicure hybrydowy. Coraz więcej firm wprowadza do swojej oferty takie produkty, m. in. Sophin. Dzisiaj o serii Gellac, a konkretniej o kolorze Dahlia (657) z najnowszej kolekcji :) 

W klasycznej dla firmy Sophin buteleczce mieści się 12 ml (21,5 zł) lakieru, w przepięknym, ciepłym buraczkowym kolorze. Nazwa Dahlia nie jest przypadkowa - właśnie w takim kolorze dalie pamiętam w ogrodzie mojej babci :)
Emalię znajdziecie na stronie polskiego dystrybutora (klik), a konkretnie tutaj (klik).


Tak elegancki kolor wymagał równie eleganckiego zdobienia, dlatego zdecydowałam się na połyskującą koronkę. Na dwa akcentowane paznokcie nałożyłam jedną warstwę dekoracyjnego topu China Glaze (Luxe and Lush 15zł/14 ml), który kupiłam w sklepie Secret Nails razem z kilkoma innymi buteleczkami :) 


Następnie sięgnęłam po koronkową płytkę Born Pretty Store L045 (klik). Wzór odbijałam czernią również tej firmy.


Powyższe zdobienie na żelowej odżywce z wapniem, zabezpieczone top coatem Gellac nosiłam 7 dni. I mogłabym nosić je dłużej, jednak przyszedł czas na zmianę - odrost dał mi się już we znaki :) Jedyne uszczerbki są zauważalne na wolnym brzegu paznokcia.


Kilka słów na temat linii Gellac. Zarówno lakier, jak i utwardzacz wysychają bardzo, bardzo szybko. Nie lubią poprawek i najlepiej nakładać je umiarkowanej grubości warstwą. Utwardzacz potrafi rozmazać stempel, więc zalecam użycie najpierw innego topu/lakieru bezbarwnego. Przez cały czas trwania testu funkcjonowałam jak zwykle - domowe obowiązki, praca w rękawiczkach i z odczynnikami chemicznymi. Zaznaczę, że moje paznokcie są w dobrej kondycji - płytka nie jest rozdwojona. 

Podsumowując, polecam :) 

Lakier otrzymałam od firmy Sophin Polska, jednak nie wpływa to w żadnym stopniu na rzetelność mojego wpisu. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu oraz fanpagem, na którym pojawiają się informacje o aktualnych promocjach oraz recenzje lakierów i nie tylko! :) 
Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty