Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Sophin 86 i 367, czyli mów do mnie "Syrenko" :)

Tytuł wpisu powstał pod wpływem nadmiaru endorfin :) Tworząc to zdobienie miałam pewną wizję, jednak w trakcie uległa ona zmianie i zamiast syrenki wyszła... plaża? No nie mam zielonego pojęcia, co autor miał na myśli :) Zdobienie okazało się na tyle fotogeniczne, że postanowiłam je Wam dzisiaj pokazać.

Bazą zdobienia jest opisywana poprzednio wanilia 86 (klik). Rozpisywać się nad nią już nie będę, zainteresowanych odsyłam do podlinkowanego wpisu. Napiszę Wam jednak, że lakier jest warty każdej złotówki!


Na wybrane trzy paznokcie gąbką naniosłam biel, która miała imitować morską pianę (Essence, The Gel, 33 Wild White Ways). Następnie pędzelkiem naniosłam przepiękny lakier Sophin z serii Blue lagoon (367). 


Lakier opatrzony numerem 367 (Cruise Show) to żelkowa, półtransparentna baza z fioletową poświatą i ogromną ilością holograficznych drobin. Dobór takiej, a nie innej konsystencji jest w pełni uzasadniony - tylko w ten sposób uroda drobinek mogła zostać zachowana. Biorąc to pod uwagę nie zdziwi Was pewnie fakt, że produkt potrzebuje kolorowej bazy - na białym kolorze kolor jest jaśniejszy niż w buteleczce, na ciemniejszej wkrótce Wam pokażę :) 


Pędzelek jest wąski, nabiera odpowiednią ilość lakieru. Za buteleczkę naszpikowaną taką ilością błysku musimy zapłacić 20 zł/12 ml (do 15.04. br lakiery z tej serii kosztują tylko 17 zł!). Lakier znajdziecie w sklepie internetowym Sophin Polska (klik).Na nałożony pędzelkiem brokatowy lakier naniosłam wzór, który miał imitować rybią łuskę/ falę morską. 
Cruise Show to kolejny lakier firmy Sophin, który przypadł mi do gustu. Jeśli śledzicie mnie dłużej doskonale wiecie, że uwielbiam wszystko co błyszczące, opalizujące bądź holograficzne, dlatego z 367 nie mogło być inaczej. 
Szykuję dla Was jeszcze jedno zdobienie z tym lakierem w nieco ciemniejszym wydaniu - bądźcie czujne :) 

Lakier otrzymałam od firmy Sophin Polska, jednak nie wpływa to w żadnym stopniu na rzetelność mojego wpisu. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu oraz fanpagem, na którym pojawiają się informacje o aktualnych promocjach oraz recenzje lakierów i nie tylko! :) 

Pozdrawiam.
Kasia 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty