Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Poukładane zdobienie z lakierem Bluesky :)

Czasami potrafię kupić płytkę do zdobień z powodu jednego wzoru, który się na niej znajduje. Spokojnie, zazwyczaj nie są to wygórowane kwoty, bo większość moich akcesoriów do paznokci pochodzi z aliexpress :) Zacznijmy jednak od bazy zdobienia, czyli niebieskawego fioletu Bluesky. Lakier pochodzi z serii klasycznej, opatrzony został numerem 80599. Kryje po dwóch warstwach (raczej umiarkowanej grubości). Nie sprawia problemów podczas utwardzania czy aplikacji. Buteleczka widoczna na zdjęciach mieści 10 ml i kosztuje 29,99 zł (w sklepie internetowym dystrybutora).


Na trzech z czterech widocznych na zdjęciach paznokciach błyszczy pyłek. Oczywiście są to syrenki od Indigo <3 Na maluchu i paznokciu palca wskazującego wersja klasyczna, a na środkowym lila neon. Muszę przyznać, że ich urodzie trudno się oprzeć i z całą pewnością niedługo sprawię sobie inne warianty kolorystyczne ;) 


Na paznokciu palca serdecznego postanowiłam umieścić kolorowe puzzle pochodzące z opisywanej (częściowo) we wstępie płytki. Blaszka pochodzi z serii XY-Z, a użyty dzisiaj egzemplarz oznaczony został numerem 05. Kupiłam go stąd >klik< za 1 $! :D Wzorki są dobrze wyżłobione i świetnie się odbijają :) 


Puzzle wypełniłam lakierami klasycznymi, a stemplową nalepkę przymocowałam do paznokcia za pomocą kleju do folii transferowej :) 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. A ja się zastanawiałam, czy te puzelki to ręcznie malowane, czy odbite... ;) Super.

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne! U mnie też czasem 1 czy 2 wzory zadecydują o kupnie całej płytki (też kupuję raczej te tańsze ;D) :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty