Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Przedłużanie paznokci Rubber base od Sophin Polska

Początek tego miesiąca nie należał do najszczęśliwszych. Jednego dnia spotkało mnie wiele nieprzyjemnych niespodzianek, a kulminacją było... złamanie paznokcia. Korzystając z okazji (wszak złamany paznokieć to u mnie rzadkość), nakręciłam krótki filmik, w którym zaprezentuję Wam mój sposób na "łatanie" paznokci. 


Produkt, który użyłam, to jedna z nowości na polskim rynku. Mowa oczywiście o bazie Rubber Base firmy Sophin


Buteleczka mieści aż 12 ml gęstej, przeźroczystej bazy, która posłuży jako pierwszy krok w manicurze hybrydowym, jak również podratuje połamane paznokcie. Cena w sklepie internetowym Sophin Polska wynosi 38 zł (klik).


Do przedłużania wykorzystałam szablony z aliexpress (klik). Bez zbędnych opisów przedstawię Wam, jak wyglądał mój kciuk 3 października i jak wygląda.. dzisiaj :) 


Paznokieć opiłowałam i wyrównałam jego powierzchnię. Przed przedłużaniem odtłuściłam płytkę, naniosłam Nail Prep i UltraBond Primer.  O samym przedłużaniu nie napiszę nic - odsyłam Was za to do tego filmiku - klik


Przedłużenie po 23 dniach wygląda - idealnie. Baza świetnie utwardziła paznokieć i pozwoliła na jego przedłużenie o 3,5 mm. Po tak długim czasie baza nie zapowietrzyła się, nie przebarwiła czy zniekształciła. Przedłużona płytka nie zmiękła pod wpływem ciepłej wody. 

Bazę serdecznie polecam! Cena w porównaniu do jakości, pojemności i wydajności jest nieporównywalnie niska. 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

 1. Ja dwa razy miałam przedłużany paznokieć, ale za pomocą produktów Semilac. I nie byłam zadowolona, bo przedłużenie zmiękło po jakimś tygodniu, a po dwóch podeszło powietrzem. :/

  OdpowiedzUsuń
 2. czy ten produkt jest jak hard semilaca ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Produktów z Semilaca nie miałam, jednak czytając to, co napisała manicureal wyżej wydaje mi się, że produkt od Sophin jest o niebo lepszy, bo nie mięknie pod wpływem ciepłej wody ani nie zapowietrzyl się :)

   Usuń
 3. dla mnie robienie paznokci, przedłużanie i w ogóle całe to misterne wykonanie to dla mnie jakaś czarna magia :P kompletnie tego nie ogarniam i nawet nigdy nie miałam zrobionych paznokci, serio :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Paznokieć wygląda fenomenalnie! Nigdy nie przedłużałam paznokci bo nie lubię długich wolę krótkie:) Są bardziej praktyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać, że dobrze się sprawdza :) Taka baza to must have - zawsze gdy coś się złamie można śmiało dorobić i nie trzeba nic obcinać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Od Sophin jeszcze nie miałam tego typu produktów, ale sukcesywnie próbuję różnych więc może i na ten przyjdzie pora ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Koniecznie musze ja wyprobowac skoro tak dobrze sie spisuje!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty