Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Roziskrzona szarość, czyli Morning Fog i Jasmine od Mollon PRO

O tym, że roziskrzone ozdoby do paznokci uwielbiam, wiecie doskonale. Z racji, że już dawno (jak na mnie) nie sięgałam po żaden holograficzny brokat, postanowiłam wykorzystać jeden z moich najnowszych nabytków :)


W sierpniu, w moje łapki wpadły lakiery hybrydowe z kolekcji Paradise Garden firmy Mollon Pro. Kilka kolorów pokazałam Wam już jakiś czas temu, w powyższym zdobieniu postanowiłam wykorzystać szarość i biel z kolekcji Hybrid Care.


Morning Fog, kryje po dwóch cieniutkich warstwach, nie sprawia problemów przy utwardzaniu, a pędzelek dobrze układa się na płytce. Za buteleczkę 8 ml w sklepie internetowym producenta (znajdziecie ją tu) w cenie 35 zł.


Jasmine (seria Hybrid Care), podobnie jak opisany wyżej szarak, kryje po dwóch warstwach. Nie sprawia problemów przy aplikacji ani utwardzaniu. Konsystencja należy do rzadszych, jednak nie ujmuje to pigmentacji ;) Buteleczka mieszcząca 12 ml w sklepie internetowym producenta (konkretnie tu) kosztuje 55 zł.


Na paznokciu palca środkowego i częściowo serdecznego znalazł się holograficzny brokat. Kupiłam go na aliexpress (jakże inaczej ;) ), konkretnie tutaj. Za dwa słoiczki mieszczące 10 ml produktu (w kolorze srebrnym i złotym) zapłaciłam 1,42 $.
Czy warto? Oczywiście - w tej cenie warto :) Zerknijcie na filmik (Instagram), który rozwieje wszelkie wątpliwości ;)

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty