Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Niebieskie cieniowanie, kropki i kreski, czyli abstrakcja z lakierami LU Professionali

Kolejny raz sięgam po sprawdzone rozwiązania, co w przypadku stylizacji paznokci oznacza... abstrakcję ;) Tym razem nieco bardziej skomplikowaną i regularną, jednak nadal z lekka chaotyczną :) 


Kolorem dominującym w zdobieniu jest jasny, pastelowy błękit. Odcień A278 do pełnego krycia potrzebuje dwóch, cienkich warstw, nie sprawia problemów podczas aplikacji oraz utwardzania :)


Na dwóch paznokciach umieściłam zdobienie - odrobina kropek, odrobina linii. W centralnej części znajduje się gradient, w którym zestawiłam dwa odcienie - ciemniejszy, chabrowy A277 oraz jasny, pastelowy błękit A278. 


Wokół gradientu rozchodzą się srebrne i czarne linie oraz kropki - te elementy namalowałam paint żelami. 
Gotowe zdobienie zabezpieczyłam ultralśniącym topem no wipe Now Finish.


Tradycyjnie, za[raszam na krótki filmik ze zdobieniem krok po kroku >klik<. Będzie mi ardzo miło, jeśli zdecydujecie się zostać ze mną na dłużej >klik<.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Uwielbiam latem błękit na paznokciach :) Mam swój ulubiony z Essie, do którego chętnie wracam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie mogłoby być inaczej - genialne zdobienie! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Widzę, że lato w twoich zdobieniach króluje przepięknymi odcieniami błękitu.W twoich pracach przede wszystkim widzę duże poczucie gustu i subtelności. Nie powstydziłabym się mieć tak wystylizowanych paznokci, choć jestem osobą bardzo wymagającą. Tak trzymaj. Czekam niecierpliwie na następne zdobienia.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty