Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Wakacyjne zdobienie "na bogato" z lakierożelami Charbonne

Dzisiejsze zdobienie to kolejna, czerwono-koralowa propozycja. Ponownie sięgnęłam po lakierożele Charbonne i jedną z ich nowości - odcień 142 :)


Wspomniany odcień 142 do pełnego krycia (na naturalnej płytce) potrzebuje dwóch warstw, nie sprawia problemów podczas aplikacji oraz utwardzania. Naniosłam go na paznokieć palca wskazującego, pojawia się on również na paznokciach akcentowanych.


Na paznokciu palca małego naniosłam odcień 126, który użyłam przy okazji zdobienia z Myszką Minnie. Przypomnę tylko, że jest to kolor, który kryje niemal po jednej warstwie!


Na paznokciach palca środkowego i serdecznego zmalowałam zdobienie negative space. Kolor naturalnej płytki postanowiłam ujednolicić jedną, cienką warstwą lakierożelu 103


Następnie, odcieniami 57 (ciemna czerwień/bordo), 104 (jasny, pastelowy róż), 126 (wspomniana czerwień) oraz 142 (róż/ ciemny łososiowy róż) namalowałam nieregularne paski. Ostatnie kroki to obrysowanie kolorowych pasków złotem, dodanie białych i złotych detali (kropki, dodatkowe linie). Tradycyjnie, zdobienie zabezpieczyłam topem no wipe Top Dry 💓


Zapraszam na krótki filmik ze zdobieniem krok po kroku >klik<. Będzie mi miło, jeśli zdecydujecie się zostać ze mną na dłużej >klik<.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Cudownie :) Świetna długość :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdobienie rzeczywiście nabogato. Odwzorowane jakby prosto z tkanin z ktorych uszyte sa stroje tańczących cyganek. Jest kolor, jest zloto i czego wiecej potrzeba. Wyjatkowo udana stylizacja.

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne. Lubię takie bogate zdobienia i czerwienie. :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty