Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Wakacyjna mandala, czyli drugie podejście do motywu z lakierożelami Charbonne

Dzisiejsze zdobienie to kolejna próba namalowania mandali na paznokciach. Kolejny raz sięgnęłam po produkty Charbonne, tym razem postawiłam na bardziej wakacyjne odcienie.


Kolorem bazowym jest piękny, ciepły, intensywny róż. Odcień 131 do pełnego krycia na naturalnych paznokciach potrzebuje dwóch warstw, nie sprawia przy tym problemów podczas aplikacji oraz utwardzania.


Dodatkowo, na paznokieć palca małego nałożyłam jedną warstwę lakierożelu 116, który jest delikatną, jasnozłotą mgiełką idealną do nakładania na inny kolor. 


Na paznokciu palca serdecznego pojawiło się zdobienie zmalowane (niemal - dodałam odrobinę czarnego paint żelu do brązu, by wzmocnić kontury) w całości lakierożelami Charbonne. Brąz 55 posłużył do namalowania szkicu, a kolory 16, 104, 116, 130 do wypełnienia wzoru. Zdobienie zabezpieczyłam ultralśniącym topem no wipe - Top Dry.


Tradycyjnie, zapraszam na krótki filmik ze zdobieniem krok po kroku >klik<. Będzie mi miło, jeśli zdecydujecie się ze mną zostać na dłużej >klik<.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Jestem pod wrażeniem po obejrzeniu filmiku z tworzenia tego mini dziela. Gratuluje przemyslanego tworzenia i ten zestaw kolorow........😄
    Mmm

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty