Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Ślubne ornamenty zmalowane lakierami tradycyjnymi Golden Rose

Dzisiejszy wpis (i zdobienie) jest skierowane w głównej mierze do użytkowniczek lakierów tradycyjnych, choć każda z Was może co nieco z niego zaczerpnąć. Sezon ślubny w pełni, dlatego zmalowałam coś odpowiedniego na tą okazję :) Baza zdobienia jest jasny, dość klasyczny róż. Odcień 79 z serii Ice Chic do pełnego krycia potrzebuje dwóch, umiarkowanej grubości warstw, schnie w przyzwoitym tempie na wysoki połysk. 


Na czterech z pięciu paznokci wykonałam lekko zmodyfikowany Baby Boomer - oprócz koloru bazowego i bieli, użyłam opalizującego różu (a'la rose gold). Maluszek z serii Ice Color (174) dodał zdobieniu nieco więcej szyku.


Na paznokciu palca serdecznego namalowałam całkiem sporo zawijasów. Biel z serii Rich Color (76) ma odpowiednią do malowania wzorów konsystencję. 


Oprócz bieli wprawne oko może doszukać się elementów opalizujących (Ice Color 174), holograficznych (Holographic 2) oraz metalicznych (Metals 104). Wszystko połączone w całkiem zgraną całość :) 
Tradycyjnie, płytkę zabezpieczyłam bazą (Smoothing Base), a zdobienie top coatem żelowym (Prodigy Gel).


Zapraszam na krótki filmik ze zdobieniem krok po kroku >klik<. Będzie mi miło, jeśli zdecydujecie się zostać ze mną na dłużej >klik<. 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Zdobienie odpowiednio subtelne jak na ślub. Jak ty to robisz że zawsze trafiasz w dziesiątkę zarowno z kolorami jak i motywem. Bardzo ładnie. 😀

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładne, nadaje się na ślub idealnie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Na ślubie miałam frencha, ale to było siedem lat temu i taka była moda :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty