Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Azteckie wzory zmalowane tradycyjnymi lakierami - Golden Rose w roli głównej :)

Podobno malowanie hybrydami i paint żelami to "nie-sztuka", dlatego postanowiłam stworzyć coś wyłącznie lakierami tradycyjnymi, w tym wypadku marki Golden Rose. Na pierwszy ogień wzory azteckie, które z założenia są nieidealne ;) 


Pierwotnie zdobienie miało być w zupełnie innej tonacji, jednak ostatecznie postawiłam na intensywny pastelowy fiolet i róż. Cukierkowy odcień, który widzicie na paznokciu palca wskazującego i kciuka to Prodigy 11. Opisywałam go już na blogu niecały rok temu :) 


Fiolet to maluszek z serii Ice Color. Kolor 132 już nie raz gościł na blogu - nie potrafię odstawić go na dłużej. Świetnie kryje, pięknie wygląda na dłoni i podkreśla opaleniznę (nawet tą pierwszą, wiosenną). 


Bazą zdobienia jest biel Rich Color 76, na której umieściłam fioletowy (Ice Color 132) i różowy (Prodigy 11) prostokąt. Następnie, grafitowym lakierem do zdobień (Nail art 152) dodałam charakterystyczne, azteckie wzory: trójkąty, prostokąty i kropki. 
Tradycyjnie, pod lakier kolorowy zastosowałam bazę wygładzającą, a zdobienie zabezpieczyłam żelowym top coatem Prodigy.


Malowanie zdobień lakierami tradycyjnymi do najprostszych nie należy, jednak co jakiś czas będę Wam takie ręcznie, wyłącznie lakierami malowane zdobienia podsyłać :) 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty