Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Neonowe, "mineralne" zdobienie produktami GELAQ

Kolor dominujący w tym zdobieniu, to w moim odczuciu hit nadchodzących wakacji. Intensywny, neonowy, malinowy róż to jedna z nowości marki GELAQ z linii sygnowanej przez Kasię Cerekwicką.


Główny bohater dzisiejszej stylizacji to odcień 360. Na paznokcie nałożyłam dwie warstwy, choć na krótkiej płytce, bądź nadbudowanej żelem, jedna może okazać się wystarczająca. Produkt nie sprawia problemów podczas aplikacji oraz utwardzania. I ten kolor... piękny, wakacyjny - idealny ;)


Zdobienie na dwóch akcentowanych paznokciach to całkowita improwizacja. Miałam niemały problem, by odpowiednio je nazwać. Z pomocą przyszły mi równie zakręcone na punkcie paznokci koleżanki :)
"Minerał" to mieszanka 3 hybryd i paint żelu. Czernią (240) namalowałam linie imitujące warstwy, a neonową maliną (360) i bielą (238) dodałam nieco koloru, który rozprowadziłam dodatkowo topem no wipe (Top No Wipe Extra). W końcowym etapie zdecydowałam się na dodanie złotych akcentów (złoty paint żel)


Tradycyjnie, zapraszam na krótki filmik >kilk<, w którym pokazuję krok po kroku, jak wykonać to zdobienie. Będzie mi bardzo miło, jeśli go obejrzycie i zdecydujecie się zostać ze mną dłużej >klik<.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Popularne posty