Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Pastelowe, wiosenne kwiaty zmalowane hybrydami Colours by Molly

Pogoda dopisuje, dlatego postanowiłam zmalować coś bardzo lekkiego i wiosennego. Mój wybór padł na pastele oraz prosty, kwiatowy wzór.


Kolorem dominującym w zdobieniu jest jasny, pastelowy żółty. Odcień 2 z serii podstawowej linii Colours by Molly ma przepiękny kolor i całkiem dobre krycie (3 warstwy na długich, naturalnych paznokciach). W trakcie aplikacji minimalnie ściągał się na wolnym brzegu, dlatego zalecam malowanie paznokci "po kolei". Poza tym małym mankamentem, nie mam żadnych zastrzeżeń - kolor bardzo mi się podoba i na pewno nie raz go u mnie zobaczycie :)


Na paznokciu palca małego nałożyłam dwie ultracienkie warstwy koloru 30 ze wspomnianej wcześniej linii Colours by Molly. Pojawia się on również na dwóch, zaakcentowanych paznokciach. 
Bazą pod kwiaty jest biel Premium 1 również od Colours by Molly, a złote i czarne akcenty to dodatki zmalowane paint żelami. 
Zdobienie, jak i cały manicure zabezpieczyłam topem no wipe Quick Finish 3.


Tradycyjnie, zapraszam na krótki filmik krok po kroku >klik<. Będzie mi miło, jeśli zdecydujecie się go obejrzeć i zostaniecie ze mną na dłużej >klik< :)  

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Popularne posty