Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Pomadkowo: Golden Rose Lipstick nr 98

Dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam i napisać parę słów o pomadce firmy GR, którą zna większość z nas :)

Opis producenta:
'Doskonała pomadka, która pokrywa usta cieniutką warstwą dając uczucie miękkości. Specjalne składniki nawilżają usta. Pomadka nie powoduje uczucia ciężkości na ustach. Łatwo się rozprowadza, a dzięki delikatnej, świetlistej strukturze sprawia, że Twoje usta są błyszczą perłowym blaskiem.'
Dostępna w wielu kolorach i wykończeniach.

Tyle tytułem wstępu, czas na konkrety :)
Szminka zamknięta jest w eleganckim, plastikowym opakowaniu ze złotą metalową wstawką. Osobiście bardzo lubię takie minimalistyczne i proste rozwiązania.


Kolor pomadki jest typowym odcieniem 'nude' z różowymi tonami, idealnie pasuje do makijaży, w których oczy 'grają' główną rolę.


Konsystencja pomadki jest dość kremowa, choć wiele zależy od temperatury otoczenia. Latem jest bardziej miękka, 'śliska', zaś zimą staje się bardziej 'tępa'. Jest to cechą charakterystyczną dla tej linii pomadek. Zapach jest specyficzny- mi kojarzy się z pomadkami naszych babć i mam. Po nałożeniu na usta szybko  jednak zanika. Trwałość uznałabym za przeciętną, ok 3 godzin w stanie niezmienionym. Jedyną wadą pomadki, która sprawia, że korzystanie z niej nie jest czystą przyjemnością, to jej niesamowita zdolność do wchodzenia pod nieistniejące skórki.
Na korzyść pomadki przemawia zdecydowanie jej cena- 8,6 zł na stronie producenta,w lokalnych sklepach cena waha się od 7 do 16 zł.

Swatch na ustach:


Jakie jest Wasze zdanie na temat pomadek GR? Macie swój ulubiony odcień?
PS. Najlepsze życzenia dla podczytujących mnie mam :)

Pozdrawiam,
Aaparatka

Komentarze

Popularne posty