Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Blur effect bez użycia mazaków, czyli zdobienie z lakierami Colours by Molly

Choć blur effect króluje w internecie już od jakiegoś czasu, ja dopiero dzisiaj zdecydowałam się w ten sposób przyozdobić swoje paznokcie. Nie użyłam jednak mazaków, a... hybryd ;) 


Kolorem dominującym w zdobieniu jest ciepły, śliwkowy fiolet Colours by Molly z linii Premium (12). Lakier ma świetną pigmentację i umiarkowanie gęstą konsystencję. Nie sprawia problemów podczas utwardzania oraz aplikacji. Z serią klasyczną serią Colours by Molly polubiłam się, z linią Premium zapewne też :) 


Paznokieć palca serdecznego przyozdobiłam naklejką (DC007), którą umieściłam na kolorowym tle. Postanowiłam pobawić się metodą blur i hybrydami, bo mazaków zbyt wielu nie mam ;) W tym celu rozcieńczyłam topem Soft trzy kolory z serii Premium: 12 (Velvet Orchid - ciepła śliwka), 16 (Capitan Blue - fioletowy granat), 5 (Pink Pie - neonowy barbie pink). Tak przygotowane hybrydowe akwarele naniosłam na pomalowany uprzednio bielą (Clours by Molly, Premium 1 White Lies) paznokieć. 


Opis może być w pierwszym momencie niejasny, dlatego przygotowałam dla Was filmik ze zdobieniem krok po kroku >klik<.  Będzie mi miło, jeśli zostawicie kciuka w górę lub zasubskrybujecie mój kanał (guzik subskrybcji znajduje się na górze strony).

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty