Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Nowość na polskim rynku - hybrydy MAGA

Wiecie, że lubię testować dla Was nowości, prawda? Dzisiejszy materiał to nie tylko zapowiedź nowego, ale i krótki filmik z aplikacją lakierów hybrydowych. Pomimo dużej popularności tej metody przyozdabiania paznokci, wiele osób ma problemy z podstawami - mam nadzieję, że ten krótki spot rozwieje Wasze wątpliwości :)


Widoczny na powyższym zdjęciu odcień ma rewelacyjną pigmentację :) 610, czyli Cherry on Top to ciemna czerwień z dodatkiem fioletowych tonów.  Do pokrycia naturalnej płytki potrzebne były dwie warstwy, wydaje mi się, że w przypadku paznokci pokrytych żelem typu cover jedna będzie wystarczająca. Aplikacja nie nastręcza żadnych problemów - produkt pozostaje tam, gdzie go nałożymy, choć jego konsystencja należy do rzadszych. Utwardzanie przebiega tradycyjnie - 30 sek w lampie LED 48W (moja lampa posiada tylko 24W, dlatego czas utwardzania wydłużyłam do 60 s).


Filmik z aplikacją, jak również krótka demonstracja pigmentacji znajduje się tu >klik<  
Będzie mi miło, jeśli ocenicie materiał i zasubskrybujecie kanał :) 

Od lewej: baza- Take it (off) easy, kolor- 610 Cherry on top, top coat - Liquid Crystals

Na uwagę zasługuje top Liquid Crystals - nadaje niesamowity połysk manicure, a po zmyciu warstwy dyspersyjnej nie trzeba obawiać się, że straci on na intensywności. 
Dzięki uprzejmości firmy MAGA w moje ręce wpadła cała kolekcja (96 sztuk!) - chciałybyście zobaczyć kilka innych odcieni? :)

P.S. Produkty znalazły się u mnie przedpremierowo - znajdziecie je w kilku sklepach stacjonarnych. Na oficjalną premierę produktu w sklepie internetowym producenta będziecie musiały chwilkę poczekać :) 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty