Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Proste, frostowe zdobienie 3D z lakierami Colour by Molly

Nie muszę wspominać, że uwielbiam wszystko co błyszczące, prawda? Wystarczy spojrzeć na pojawiające się na stronie zdobienia. Dzisiejszy manicure nie może być inny ;) Kolorem dominującym w tym zdobieniu jest fiolet. Na nieakcentowanych paznokciach znajduje się odcień 22 - Lush z serii Colours by Molly firmy Allepaznokcie. Produkt jest bardzo dobrze napigmentowany - w zasadzie jedna grubsza warstwa pokryje płytkę. Na zdjęciach widzicie efekt po nałożeniu dwóch cienkich warstw. Hybryda nie sprawia problemów podczas utwardzania i ma bardzo przyjemny kolor - ciepły, neonowy fiolet z domieszką różu.

Produkty użyte do zdobienia. Od lewej: Colours by Molly - 22 Lush, 30 Coconut, Soft base, Soft Top. Na dole: Sequin Quartz 22 Paradise, paint gel 05 - dark violet.

Paznokieć palca serdecznego pomalowałam lakierem hybrydowym Colours by Molly 30 - Coconut. Jego pigmentacja jest równie dobra, jak opisywanego wcześniej egzemplarza - możecie się o tym przekonać oglądając krótki filmik (odnośnik znajdziecie na końcu wpisu). 


Trójwymiarowe wzorki to połączenie paint żelu oraz holograficznego brokatu. Nieutwardzony wzór namalowany fioletowym żelem (05, ciemny fiolet) posypałam brokatem Sequin Quartz nr 22 Paradise


Wzór pięknie migocze w świetle słonecznym <3 Wyprzedzając pytania - jest on trochę chropowaty, jednak dobre oczyszczenia z nadmiaru brokatu sprawia, że faktura zdobienia jest nieco gładsza. 


Proces powstawania zdobienia uwieczniłam na tym filmiku >klik< Będzie mi miło, jeśli go obejrzycie i ocenicie :) 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty