Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Pastelowe, pieguskowe zdobienie - na przekór pogodzie z lakierami Allepaznokcie

Na przekór panującej za oknem pogody postanowiłam stworzyć coś w wesołych kolorach -  kto powiedział, że pastelowe paznokcie można nosić jedynie wiosną i latem? :)


Kolorem dominującym w zdobieniu jest pastelowy fiolet (zaskoczyłam kogoś? :) ) z kolekcji pastelowe od Allepaznokcie. Ten maluszek to numer 07- Carnival in Venice. Kryje po dwóch warstwach, nie sprawia problemów podczas aplikacji i utwardzania. Jednym słowem: ideał - w rozsądnej cenie (10,90 zł za 6 ml) :)


Drugim kolorem z serii pastelowe, użytym w tym zdobieniu jest błękit 03 Hawaiian Blue. Podobnie jak wcześniej opisywany odcień rewelacyjnie kryje, nie sprawia problemów podczas aplikacji i utwardzania. Odcienie 03 i 07 świetnie się ze sobą łączą, wystarczą dosłownie 3-4 pociągnięcia pędzelkiem by stworzyć ładne przejście kolorów :) Możecie wierzyć mi lub nie - to moje pierwsze podejście do poziomego cieniowania.


Na tak przygotowaną kolorową bazę postanowiłam nałożyć (na mokro) kolorowe piegi (Confetti Mix 06), które następnie obrysowałam białym paint żelem. W ostatnim momencie dodałam cieniutkie rameczki przy skórkach i wolnym brzegu. Zdobienie zabezpieczyłam topem Soft z linii Colours by Molly.


Proces powstawania zdobienia uwieczniłam na krótkim filmiku >klik< Będzie mi miło, jeśli zostawiacie kciuka w górę pod materiałem lub zasubskrybujecie mój kanał :)

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty