Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Ślubne zdobienie z lakierami i pyłkiem LU Professionali Cosmetics

Po ostatnich kolorowych szaleństwach pora na coś stonowanego. Na stronie już dawno nie pojawiła się żadna propozycja zdobienia ślubnego, więc stworzyłam manicure, który moim zdaniem na taką okazję będzie odpowiedni :-) 


Kolorem bazowym jest przepiękny, cielisty róż z dodatkiem fioletu firmy LU Professionali Cosmetics. Odcień A225 ma rewelacyjną pigmentację - dwie cienkie warstwy pokryły płytkę w 100% (podejrzewam, że na żelu typu cover jedna może być wystarcząca). Buteleczka widoczna na powyższym zdjęciu mieści 5 ml i kosztuje 24,99 zł w sklepie internetowym LU Professionali :-)


Na paznokieć palca środkowego nałożyłam pyłek Diamond 1 w złotym kolorze. Producent zaleca nakładanie go na preparat Before Application, jednak w przypadku tego zdobienia widzicie efekt, który osiągnęłam nakładając flejki na warstwę dyspersyjną :) 


Postanowiłam ozdobić kolejny paznokieć - wzór, który widzicie powyżej pochodzi z blaszki Born Pretty Store L061 >klik<. Jestem pewna, że bez niej też uda Wam się osiągnąć taki sam efekt - linie schodzące się w centralnym punkcie można namalować ręcznie :-) Na środku paznokcia wylądowała szklana cyrkonia clear AB >klik<- jej dodanie jest opcjonalne, jednak moim zdaniem ładnie wkomponowała się w zdobienie :-)


Proces powstawania zdobienia uwieczniłam na krótkim filmiku >klik< Będzie mi miło jeśli go obejrzycie i ocenicie :) Zachęcam Was do subskrypcji mojego kanału - jako pierwsze dowiecie się o najnowszych zdobieniach (guzik odsyłający do YouTube znajdziecie na górze strony). 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty