Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Paznokcie z aliexpress #4 - holograficzne szaleństwo

Dzisiejszy wpis to kolejna odsłona serii rodem z aliexpress. Wszystkie użyte to tego zdobienia produkty pochodzą z wspomnianego wcześniej serwisu. Przedstawię Wam produkty, które całkowicie mnie oczarowały i są godne polecenia - zwłaszcza podczas sobotniej wyprzedaży ;) 


Kolorem, a w zasadzie lakierem, który dominuje w tym manicurze jest czerwień z holograficznymi heksami od Kads. Producent opatrzył ją symbolem 59L oraz nazwą Irresistible Rose. Buteleczka widoczna na poniższym zdjęciu mieści 9,5 ml i kosztuje ok. 10 zł (podczas wyprzedaży 7,10 zł). Lakier kryje po dwóch warstwach, a nad rozłożeniem drobin trzeba chwilkę popracować. Nie zmienia to jednak faktu, że efekt finalny jest powalający! 


Na paznokciu palca serdecznego widzicie efekt mojej improwizacji. Zaczęłam od czerwonych elementów, a skończyłam na białych. 


Bazą jest czerń od Sexy Mix (odcień 9007). Podobnie jak wspomniany wcześniej produkt od Kads nie kosztuje wiele (w sobotę 1,79$), kryje już po drugiej warstwie i nie sprawia problemów podczas utwardzania. 


Białe i złote akcenty namalowałam paint gelami od Saviland - są to moje ulubione produkty do zdobienia paznokci z aliexpress. Posiadają świetną pigmentację, pozostają w miejscu nałożenia i kosztują... niewiele ;) 


Zdobienie zabezpieczyłam rubber topem Canni - nadał całości pięknego blasku i świetnie wyrównał powierzchnię. Buteleczka mieszcząca 7,3 ml kosztuje 2,39$.  Detale zmalowałam pędzelkiem "serduszko" >klik<.

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Ciekawe zdobienie ;-) Czy lakiery które wymieniłaś schodzą pod acetonem czy raczej ściągasz je frezarką?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja raczej piłuję, ewentualne resztki acetonem traktuję. Kads i Sexy Mix reagują na aceton :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty