Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Pierwsze zdobienie w stylu tribal - roziskrzona nowość od Allepaznokcie

Po sprawdzonym połączeniu pora na coś, czego jeszcze nie próbowałam. Mój dzisiejszy wybór padł na zdobienie w stylu tribal, czyli trochę kropek i trochę zawijasów, które mają tworzyć spójną całość. Z góry proszę o wyrozumiałość - kolejne próby powinny (oby!) być zdecydowanie lepsze :) W zdobieniu wykorzystałam dwa kolory: roziskrzone srebro (kolekcja karnawałowa: Colours by Molly 77) oraz fioletowy granat (Colours by Molly Premium 16 Captain Blue). Pierwszy odcień do pełnego krycia potrzebuje dwóch warstw (raczej grubszych) i świetnie nadaje się do malowania wzorków na ciemnych kolorach (o tym wkrótce). Nie sprawia również problemów podczas aplikacji i utwardzania, nie migruje z paznokcia. 


Fioletowym granatem pomalowałam nie tylko paznokcie, ale i namalowałam wzorki - pigmentacja i konsystencja produktu pozwalają na kontrolowanie grubości i intensywności linii. Przyznam szczerze, że linia Premium jest naprawdę dobrej jakości. Odcień 16 pokrył naturalną płytkę już po pierwszej warstwie! <3


Zdobienie zabezpieczyłam top coatem Soft Colours by Molly. O tym, jak powstawał wzorek widoczny na paznokciu palca serdecznego dowiecie się z tego filmiku >klik<. Jeśli z jakichś powodów to zdobienie przypadnie Wam do gustu, zostawcie łapkę w górę ;)

Pozdrawiam,
Kasia 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty