Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Geometryczne Kocie Oko - wiśnie od LU Professionali

Lakiery magnetyczne swoją premierę miały jakiś czas temu. Przyznam szczerze, że dzisiaj zaprezentowane zdobienie to moje pierwsze zetknięcie z lakierami hybrydowymi typu "Kocie Oko".


Pracując z nieznanym produktem postawiłam na sprawdzone rozwiązanie, czyli geometryczne zdobienie. Na paznokciach nieozdobionych pięknie skrzy wiśniowy lakier z drobinkami od LU Professionali - A408. Odcień ten potrzebuje do pełnego krycia dwóch warstw, nie sprawia problemów podczas utwardzania i... jest przepiękny <3 


Na czerni namalowałam wzorek lakierem magnetycznym. Mój wybór padł na odcień 1300 firmy LU Professionali - kolor pomiędzy śliwką a wiśnią ;) 


Zdobienie zabezpieczyłam topem Now Finish (bez warstwy dyspersyjnej). 


Tradycyjnie - zapraszam na krótki filmik >klik<. Jeśli to co widzisz podoba Ci się nie zapomnij o kciuku w górę lub zasubskrybuj mój kanał ;) 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Witam bardzo serdecznie w ten mroźny zimowy dzień Masz bardzo ładne paznokcie zdobienie Jaki kolor bardzo mi się podobają Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę przyjemnego weekendu

    Gdybyś miała ochotę to serdecznie zapraszam Cię na bloga swojej Przyjaciółki , która również jak i Ty chwyta piękne obrazy w swój obiektyw i pisze posty płynące prosto z serca dla drugiego człowieka .

    ---> odnowionaja.blogspot.com

    Pozdrawiam bardzo serdecznie Sylwia :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty