Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Po-Walentynkowa róża - czy można namalować wzór hybrydą? GELAQ od Sun Flower Professional

Dzisiejsze zdobienie to kolejna próba stworzenia czegoś konkretnego. Tym razem do namalowania róży zainspirował mnie... wczorajszy drobny upominek ;) 


Kolorem bazowym jest przepiękny, herbaciany róż od GELAQ. Odcień 134 do pełnego krycia potrzebuje 2 cienkich warstw, nie sprawia problemów podczas aplikacji oraz utwardzania. Nie wiem jak Wam, ale mi ten kolor bardzo się podoba i z całą pewnością nie raz zagości na moich paznokciach. 


Na paznokciu akcentowanym tło stanowi biel (GELAQ 238), na którą później naniosłam odrobinę zieleni (bardzo subtelna zmiana koloru, ledwie zauważalna). 
Wydaje mi się (choć mogę się mylić), że zdobienie to zahacza o micropainting. Podczas malowania cieniowałam suchym pędzelkiem naniesiony kolor. 


Proces powstawania zdobienia uwieczniłam na nieco dłuższym filmiku - klik. Będzie mi bardzo miło, jeśli go obejrzycie i ocenicie lub zasubskrybujecie kanał :) 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

  1. Cudne mani <3 Ja musze pazurki zapuścić *_*

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne zdobienie, chciałaby aby moje paznokcie miały płytkę taką jak ty. Ale niestety są bardziej okrągłe więc żadne zdobienie nie wygląda zbyt dobrze.

    OdpowiedzUsuń
  3. Myślałam, że róża to naklejka wodna...świetna robota! Bardzo mi się podobają te pazurki ♥

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty