Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Walentynki dla tradycjonalistów, czyli zdobienie lakierami Golden Rose :)

Po niemal dwóch miesiącach przerwy, wróciłam do lakierów tradycyjnych! Wiem, że wiele z Was nadal z nich korzysta, dlatego postanowiłam częściej po nie sięgać i malować "to i owo" :) Z racji, że Walentynki już za 10 dni, przygotowałam proste zdobienie z taśmą klejącą w tle ;) Kolorem dominującym w zdobieniu jest piękny, pastelowy róż z serii Ice Color. Maluszek 133 potrzebuje trzech cienkich warstw do pełnego krycia, wysycha w przyzwoitym tempie i nie sprawia problemów podczas aplikacji. Buteleczka widoczna na poniższym zdjęciu mieści 6 ml produktu. Lakier prezentuje się bardzo schludnie, prawda? 


Zapytacie pewnie, co wspólnego z powyższym zdobieniem ma taśma klejąca. Odpowiedź znajdziecie na poniższym zdjęciu - posłużyła mi jako szablon. Ten trick pozwolił mi na większą swobodę w rozmieszczaniu kolorowych kropek ;) Zdjęcie jest 'robocze' stąd zawirowania w kolorach - w trakcie malowania stwierdziłam, że wypadałoby uwiecznić 'szablon' ;) 


Kolorowe kropki to mix kilku lakierów i serii ;) W przedsięwzięciu udział wzięły:
- biel (Rich Color 76)
- fuksjowy róż (Ice Chic 32)
- koralowy róż (Rich Color 07)
- czerwień (Ice Color 124)
- metaliczny róż (Metals 111)
Na poniższym zdjęciu znajduje się również wygładzająca odżywka Smoothing Base, którą nałożyłam jako podkład pod zdobienie :) 


Po zdjęciu taśmy klejącej z ozdabianych paznokci postanowiłam bardziej zdefiniować kształt serduszek. Metalicznym złotem (Metals 102) obrysowałam każde z nich, a na samym końcu dodałam białą ramkę wokół paznokcia (Rich Color 76). 


Zdobienie zabezpieczyłam żelowym top coatem Prodigy, który nie tylko pięknie nabłyszcza i zabezpiecza zdobienie, ale i szybko schnie :)


Mam nadzieję, że zdobienie przypadło Wam do gustu i trick z taśmą okaże się przydatny :)
Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty