Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Proste, walentynkowe zdobienie - róż i biel od Colours by Molly

Zasypię Was walentynkowymi stylizacjami - mam kilka pomysłów, które być może przypadną Wam do gustu. Postanowiłam podzielić zdobienia na kilka poziomów trudności - dzisiaj propozycja, którą z całą pewnością odtworzy większość z Was :) Mała, nieco wstydliwa, a na dodatek zakochana panda poleca się na paznokcie ;) Kolorem dominującym w zdobieniu jest pastelowy róż Colours by Molly. Odcień 39, o wdzięcznej nazwie I'm bride potrzebuje dwóch warstw do pełnego krycia (przekonacie się o tym oglądając krótki filmik - link na końcu wpisu). 


Zdobienie postanowiłam nieco urozmaić, dlatego na paznokciu palca środkowego znalazł się żłobiony ćwiek, który umocowałam na 'mokry top'. 


Na paznokieć palca serdecznego naniosłam dwie warstwy bieli Colours by Molly z linii Premium - 01 White Lies. Następnie namalowałam szkic zdobienia odcieniem 73 - Noir z kolekcji klasycznej. Po utwardzeniu całości w lampie poprawiłam pandę czarnym paint żelem, dorysowałam serduszko (Colours by Molly, 55 Russian Red). Na samym końcu dodałam srebrne elementy, które kolorystycznie nawiązują do naniesionego na paznokciu obok ćwieka ;) 


Tradycji musi stać się zadość - zapraszam Was na krótki filmik, w którym pokazuję krycie poszczególnych produktów oraz proces powstawania zdobienia. Będzie mi bardzo miło, jeśli go obejrzycie -klik- i zasubskrybujecie mój kanał :) 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty