Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Karnawałowa geometria i rozgwieżdżone niebo z lakierami Charbonne

Paleta kolorów firmy Charbonne nie przestanie mnie zaskakiwać. Oprócz klasycznych barw, znajdziecie perełki - dwie z nich przedstawię Wam w tym wpisie :) 


Bazą zdobienia jest czerń Charbonne 23, Nałożyłam ją na 3 paznokcie widoczne na powyższym zdjęciu - na paznokciu palca małego nałożyłam 'gwiazdę' zdobienia solo ;) Odcień 23 kryje po dwóch cienkich warstwach - podejrzewam, że na żelu typu cover jedna będzie wystarczająca. Lakier nie sprawia problemów podczas aplikacji oraz utwardzania ;) 


Przejdę teraz do lakieru, który skradł moje srocze serducho - Charbonne 115. Ten granatowy, lekko żelkowy (półtransparentny) produkt naszpikowany jest mnóstwem drobin - srebrnych i chabrowych, które pięknie połyskują <3 Hybryda, ze względu na konsystencję i 'zawartość', potrzebuje do krycia 2 warstw bez kolorowego podkładu (paznokieć palca małego) lub 1 na czerni (paznokieć palca wskazującego). Osobiście bardziej odpowiada mi druga opcja - zerknijcie na poniższe zdjęcie :) 


Dwa paznokcie postanowiłam ozdobić -zdecydowałam się na motyw geometryczny i romby :) Na czerni namalowałam szkic zdobienia, który pokolorowałam srebrem (Charbonne 67, rewelacyjne krycie, bardzo metaliczny efekt!) oraz wspomnianym wcześniej drobinkowym granatem (Charbonne 115). 


Po utwardzeniu kolorowych elementów, poprawiłam szkic zdobienia oraz obrysowałam paznokieć białym paint żelem :) 


Zdobienie zabezpieczyłam Topem Dry, który świetnie zabezpiecza i nabłyszcza manicure. 

 
Tradycyjnie zapraszam Was na mój kanał YouTube ;) Do powyższego zdobienia (i wielu innych) powstał krótki filmik 'krok po kroku' - klik. Będzie mi miło, jeśli tam zajrzycie, ocenicie i zostaniecie na dłużej :) 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty