Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Gwiazdki w kolorze Ultra Violet (Pantone 2018) z lakierami Golden Rose

Choć stronę w ostatnim czasie zdominowały lakiery hybrydowe, wciąż w swojej kolekcji mam sporo tradycyjnych emalii. Dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam bardzo proste zdobienie, które łączy w sobie dwa modne elementy - gwiazdki i fiolety :) Kolorem dominującym w zdobieniu jest fiolet z ciepłymi tonami. Maluszek z serii Ice Color to odcień 132. Kryje po dwóch grubszych lub trzech cienkich warstwach (i tą opcję widzicie na zdjęciach). Na załamaniach buteleczki widoczne są białe paseczki - lakier posiada niewielkie drobinki, które są widoczne dopiero w bardzo mocnym świetle. 


Paznokieć palca serdecznego postanowiłam przyozdobić. Niecały miesiąc temu hitem były gwiazdki - u mnie w tym czasie ich nie uświadczyłyście, dlatego teraz prezentuję Wam ten wzór ;) Bazą zdobienia jest jasny beż (Ice Color 104), który pokrył naturalną płytkę już po dwóch warstwach! 


Na neutralnej bazie namalowałam gwiazdki i kropki:
- fioletowe drobinkowe (Rich Color, 32 - widoczny na powyższym zdjęciu - cudo, z całą pewnością nie raz pojawi się na stronie)
- białe (Rich Color, 76)
- niebiesko-fioletowe (Ice Chic 55)
- różowo-fioletowe metaliczne (Metals, 104)
- fioletowe (Ice Color 132)


Naturalną płytkę paznokcia zabezpieczyłam wygładzającą odżywką (Smoothing Base), a zdobienie żelowym utwardzaczem (Gel Top Coat - Prodigy Gel).

Pozdrawiam.
Kasia 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty