Obserwatorzy

Zasubskrybuj :)

Szaroniebieska geometria z hybrydami Charbonne

Po ostatniej, konkretnej "sztuce" pora na geometryczną abstrakcję, czyli coś co lubię najbardziej i do czego często wracam :) Kolorem dominującym w zdobieniu jest przełamana niebieskim kolorem szarość. Odcień 41 Charbonne nie sprawia problemów podczas utwardzania i aplikacji, a 100% krycie zapewnią dwie warstwy.


Dwa paznokcie postanowiłam ozdobić. Bazą pod geometryczne wzory jest biel Charbonne nr 16, którą na blogu opisywałam w grudniu. Przypomnę tylko, że do pełnego krycia potrzebne są dwie  cienkie warstwy. 


Szkic zdobienia namalowałam czarnym paint żelem na uprzednio zabezpieczonej topem bieli. Zauważyłam, że ten zabieg sprawia, że linie są cieńsze i wyraźniejsze, nie rozpływają się ;) 


Wzór wypełniłam czterema kolorami: 


Zdobienie zabezpieczyłam topem no wipe Charbonne (Top Dry) - wierzcie mi lub nie, ale jest to jeden z bardziej lśniących i trwałych topów, jakie mam. Ostatnio zdobienie nim zabezpieczone przetrwało w bardzo dobrym stanie  3 tygodnie, a zaznaczyć należy, że jestem czynnym zawodowo chemikiem ;) 


Tradycyjnie, zapraszam na krótki filmik -klik- . Jeśli ciekawi Was jak wykonać to zdobienie krok po kroku lub chcecie sprawdzić krycie lakierów - zaglądajcie. Będzie mi miło, jeśli ocenicie tutorial lub zasubskrybujecie mój kanał :) 

Pozdrawiam,
Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Popularne posty